NAŠE SLUŽBY

Kompletní stavební práce

Provádíme stavby od výkopových prací až po konečné dořešení interiérů, vždy s individuálním přístupem k jednotlivým zákazníkům a jejich požadavkům.

Prodej a montáž sádrokartonových systémů

Sádrokartonové desky umožňují rychle, čistě a kvalitně provést drobné i větší úpravy při rekonstrukci vašeho domu, bytu či kanceláře.

Prodej / pokládka obkladů a dlažby

Realizujeme pokládku obkladů a dlažeb všech formátů, od mozaiky, kamenné, keramické i skleněné, až po velkoformátové obklady a dlažby.

Prodej / montáž vnitřních dveří

Provedeme montáž dvěří, ať už jsou otočné, posuvné, protipožární, nebo bezpečnostní. Díky bohatým zkušenostem a profesionálnímu montážnímu vybavení je kvalita naší práce na vysoké úrovni.

Prodej / montáž plovoucích podlah

Plovoucí podlahy jsou stále oblíbenou podahovou krytinou jak v domácnostech, tak v komerčních prostorech. Oblíbené jsou pro velký výběr dekorů, odolnost a také pro různé technické inovace.

Malířské práce

Realizujeme malování pokoje, celého bytu, domu, kanceláře, hotelu, výrobní haly, skladu a nebo jijných prostorů. Precizně provedeme kompletní malířské práce včetně všech potřebných příprav a úklidu po malování.

Montáž venkovních teras - tropické dřeviny

Pokud chcete mít před domem luxusní a praktický zpevněný prostor pro odpočinek, tak nejlepší volbou je dřevěná terasa, která dodá Vaší zahradě exkluzivní styl.

Dekorační malby - benátský štuk

Dekorativní malby jsou správnou volbou pro každého, kdo chce ozvláštnit interiér a dodat mu nevšední design, originalitu a nový půvab. Pomocí vhodné kombinace barev a materiálů lze v interiéru navodit jedinečnou atmosféru.